Toode

Placeholder
Lunar Freelander

Freelanderis on 1 ülilai voodi 3-4 täiskasvanule + 1 lai kaheinimese voodi + 1 nari lapsele, wc, gaasipliit, gaasiahi, külmkapp, gaasiküte, raadio, TV (koos Elisa digikanalitega) ja 2 kraanikaussi, soe vesi, dušs. Seest on ta puhas ja korras, pakkudes sulle väga mugavat ööbimist sinule kõige sobivamas kohas. Teda võib vedada ka tavalise sõiduautoga ning treileri lube ta ei vaja kui sinu auto täismass ei ületa 2200kg (autorongi täismass ei tohi ületada 3500kg (auto + haagis), meie haagise täismass on 1300kg. 

HINNA SISSE KUULUV lisavarustus: Nõud ja söögiriistad, veekeedukann, presskann, potid-pannid. Laud-toolid õues olemiseks. Söegrill,  täidetud veepaak, gaas. Suur akupank, Elisa Zoom TV, WC keemia, WC paber, ventilaator.

WC kasutamisega on lood sellised, et hinna sees on wc keemia ja wc paber, kui tühjendad ise WC paagi pärast kasutamist ära, siis lisatasu ei rakendu, kui soovid, et meie selle eest hoolitseksime tuleb sul tasuda 50€(Loe lisaks meie rendilepingust, valides ülevalt menüüst Rendileping)

* Kui soovid võid oma puhkusele kaasa võtta ka oma lemmiklooma.

Rentimise hinnad:

*Hinna arvestus käib päeva alusel!

September – Mai: Esmaspäevast- Pühapäevani 50€ päev

Juuni – August : Esmaspäevast – Kolmapäevani 55€ päev

Juuni –August: Neljapäevast – Pühapäevani 60€ päev

Tagatisraha 200€ (tasutakse haagise kätte saamisel sularahas ning tagastatakse haagise tagasi toomisel kui haagisega on kõik korras)

Broneerimisel ettemaks 80€ (arvestatakse rendi hinna sisse).  Tasumine toimub arve alusel ja broneerimisel saadetakse arve e-mailile!

Miinimum rendiperiood: 3 päeva

*Kõikide klientidega sõlmime rendilepingu

Kes soovib teha pikemat broneeringut kui 10 päeva, siis soovitame küsida eraldi pakkumist: kristelle@kcampers.ee.

 

Broneerimise tingimused

1. Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda 80€ broneerimise tasu, mis hiljem arvutatakse maha rendihinna kogusummast, kuid ei kuulu tagastamisele broneeringu katkestamisel. Broneerimisel saadetakse arve e-mailile!

2. Ülejäänud rendisumma makstakse kätte saamisel kohapeal sularahas või 1 päev enne kätte saamist arve alusel K Campers OÜ arveldusarvele. (Tagatisraha 200€ tuleb tasuda kohapeal sularahas!).

3. Broneerimise tasu maksmisega kinnitate, et nõustute meie broneerimise tingimustega.

4. Haagissuvila kätte saamise kellaaeg tuleb kokkuleppida telefoni teel (55665355) või e-mailiga (kristelle@kcampers.ee), hiljemalt 2 päeva enne broneeringu alguse kuupäeva.

5. Haagissuvila saab kätte Suurupist, Välja tee 22.

6. Rendileping sõlmitakse haagissuvila kättesaamisel, eelnevalt on võimalik näidislepinguga tutvuda meie kodulehel.


Broneeri
Vali alguskuupäev
Alguskuupäev:
Vali lõppkuupäev
Lõppkuupäev: